01 |
Bruttomesso Alberto
| 2003 | Borgo Molino Rinascita Ormelle |
02:36:30 |
02 |
Mion Samuele
| 2003 | Work Service Speedy Bike |
+ 00 |
03 |
Belletta Dario
| 2004 | GB Junior Team |
+ 00 |
04 |
Raccagni Gabriele
| 2003 | Feralpi Monteclarense ASD |
+ 00 |
05 |
Bozzola Mirko
| 2004 | Aspiratori Otelli |
+ 00 |
06 |
Skerl Daniel
| 2003 | Uc Pordenone |
+ 00 |
07 |
Gojkovic Nicolas
| 2004 | Team Fratelli Giorgi |
+ 00 |
08 |
Tagliapietra Edoardo
| 2003 | C.s. Libertas Scorze |
+ 00 |
09 |
Andreaus Marco
| 2003 | Team Assali Stefen Omap |
+ 00 |
10 |
Russo Vincenzo
| 2003 | Work Service Speedy Bike |
+ 00 |
11 |
Bruno Andrea
| 2003 | Team Fratelli Giorgi |
+ 00 |
12 |
Zamperini Edoardo
| 2003 | Team Assali Stefen Omap |
+ 00 |
13 |
Griggion Simone
| 2003 | U.c. Giorgione |
+ 00 |
14 |
Botta Matteo
| 2003 | Energy Team A.s.d. |
+ 00 |
15 |
Dalla Benetta Marco
| 2004 | Autozai Petrucci Contri Team |
+ 00 |
16 |
Pasquotto Alessandro
| 2003 | Autozai Petrucci Contri Team |
+ 00 |
17 |
Galante Riccardo
| 2004 | Us Ausonia Csi Pescantina |
+ 00 |
18 |
Longato Giovanni
| 2003 | C.s. Libertas Scorze |
+ 00 |
19 |
Collinelli Luca
| 2003 | S.c.d. Sidermec – F.lli Vitali |
+ 00 |
20 |
Casalini Gabriele
| 2004 | Aspiratori Otelli |
+ 00 |
21 |
Valinotto Ivan
| 2003 | Energy Team A.s.d. |
+ 00 |
22 |
Minoia Sebastiano
| 2003 | Feralpi Monteclarense ASD |
+ 00 |
23 |
Montanari Lorenzo
| 2004 | S.c.d. Sidermec – F.lli Vitali |
+ 00 |
24 |
Anniballi Lorenzo
| 2004 | S.c.d. Sidermec – F.lli Vitali |
+ 00 |
25 |
Alleva Edoardo
| 2003 | Us Bustese Olonia Team Bike Tartaggia |
+ 00 |
26 |
Bonetto Samuele
| 2003 | U.c. Giorgione |
+ 00 |
27 |
Fontana Mirko
| 2004 | Team Fratelli Giorgi |
+ 00 |
28 |
Menghini Alessio
| 2004 | Danieli 1914 Cycling Team |
+ 00 |
29 |
Vendramini Paolo
| 2003 | Industrial Forniture Moro-Trecieffe |
+ 00 |
30 |
Pinarello Alessandro
| 2003 | Borgo Molino Rinascita Ormelle |
+ 00 |
31 |
Oioli Manuel
| 2003 | Us Bustese Olonia Team Bike Tartaggia |
+ 00 |
32 |
Carissimi Matteo
| 2004 | Ciclistica Trevigliese |
+ 00 |
33 |
Sacchetti Riccardo
| 2004 | U.s. Biassono Asd |
+ 00 |
34 |
Giubergia Matteo
| 2003 | Madonna di Campagna |
+ 00 |
35 |
Violato Andrea
| 2003 | Work Service Speedy Bike |
+ 00 |
36 |
Jeromel Vid
| 2003 | Slovenia National Team |
+ 00 |
37 |
Kralj Fabijan
| 2003 | Slovenia National Team |
+ 00 |
38 |
Carpene Gianmarco
| 2003 | Team Assali Stefen Omap |
+ 00 |
39 |
Anselmi Daniele
| 2003 | Aspiratori Otelli |
+ 00 |
40 |
Di Bernardo Marco
| 2004 | Borgo Molino Rinascita Ormelle |
+ 00 |
41 |
Nespoli Lorenzo
| 2004 | Giovani Giussanesi |
+ 00 |
42 |
Piffer Christian
| 2004 | Us Ausonia Csi Pescantina |
+ 00 |
43 |
Messieri Alessandro
| 2003 | Italia Nuova Borgo Panigale |
+ 00 |
44 |
Bramati Christian
| 2004 | Ciclistica Trevigliese |
+ 00 |
45 |
Cuccarolo Giovanni
| 2004 | Borgo Molino Rinascita Ormelle |
+ 00 |
46 |
Shuyinta Jeff Alan
| 2004 | Italia Nuova Borgo Panigale |
+ 11 |
47 |
Rimmaudo Lorenzo
| 2003 | Energy Team A.s.d. |
+ 11 |
48 |
Dal Santo Filippo
| 2003 | U.c. Giorgione |
+ 11 |
49 |
Gionghi Fabio
| 2003 | U.S. Montecorona |
+ 11 |
50 |
Bridi Massimo
| 2004 | U.S. Montecorona |
+ 11 |
51 |
Bennati Matteo
| 2004 | Uc Foligno |
+ 11 |
52 |
Turk Aljaz
| 2004 | Slovenia National Team |
+ 11 |
53 |
Muha Luka
| 2004 | Slovenia National Team |
+ 11 |
54 |
Achler Mattia
| 2003 | Giovani Giussanesi |
+ 11 |
55 |
Malfatti Davide
| 2004 | U.S. Montecorona |
+ 11 |
56 |
Fermanelli Marco
| 2003 | S.c.a.p. Trodica Di Morrovalle |
+ 11 |
57 |
Germano Davide
| 2004 | Madonna di Campagna |
+ 11 |
58 |
Gismondi Andrea
| 2004 | S.c.a.p. Trodica Di Morrovalle |
+ 11 |
59 |
Pellizzari Giulio
| 2003 | Uc Foligno |
+ 11 |
60 |
Fede Gabriel
| 2003 | GB Junior Team |
+ 11 |
61 |
Volpato Leonardo
| 2004 | U.c. Giorgione |
+ 11 |
62 |
Tabotta Tommaso
| 2004 | Uc Pordenone |
+ 11 |
63 |
De Toffol Luca
| 2003 | GB Junior Team |
+ 11 |
64 |
Marcon Mattia
| 2004 | SC Fontanafredda |
+ 11 |
65 |
Grando Riccardo
| 2003 | Gottardo Giochi Caneva |
+ 11 |
66 |
Bracalente Diego
| 2004 | S.c.a.p. Trodica Di Morrovalle |
+ 11 |
67 |
Pasqualato Francesco
| 2003 | C.s. Libertas Scorze |
+ 11 |
68 |
Piffer Leonardo
| 2004 | U.S. Montecorona |
+ 11 |
69 |
Cia Jacopo
| 2003 | SC Fontanafredda |
+ 11 |
70 |
Fiorentini Filippo
| 2004 | S.c.d. Sidermec – F.lli Vitali |
+ 11 |
71 |
Bessega Tommaso
| 2004 | Us Bustese Olonia Team Bike Tartaggia |
+ 11 |
72 |
Barriviera Diego
| 2003 | SC Fontanafredda |
+ 11 |
73 |
Ferrari Davide
| 2004 | Autozai Petrucci Contri Team |
+ 11 |
74 |
Frontera Riccardo
| 2003 | Madonna di Campagna |
+ 11 |
75 |
Menegaldi Matteo
| 2003 | Uc Pordenone |
+ 11 |
76 |
Florian Fabio
| 2003 | Team Fratelli Giorgi |
+ 11 |
77 |
Rosa Luca
| 2004 | Energy Team A.s.d. |
+ 11 |
78 |
Stucchi Michael
| 2004 | Ciclistica Trevigliese |
+ 11 |
79 |
Dal Cappello Omar
| 2004 | Autozai Petrucci Contri Team |
+ 11 |
80 |
Ferroni Lorenzo
| 2003 | Industrial Forniture Moro-Trecieffe |
+ 11 |
81 |
Anthony James
| 2003 | GB Junior Team |
+ 11 |
82 |
Vescovo Paolo
| 2003 | Pedale Scaligero U19 |
+ 11 |
83 |
Poma Samuele
| 2003 | Madonna di Campagna |
+ 21 |
84 |
Silvestri Samuele
| 2003 | Uc Foligno |
+ 21 |
85 |
Mazzoni Adriano
| 2004 | S.c.a.p. Trodica Di Morrovalle |
+ 22 |
86 |
Lonardi Francesco
| 2004 | Autozai Petrucci Contri Team |
+ 22 |
87 |
Vai Francesco
| 2003 | Madonna di Campagna |
+ 22 |
88 |
Borsarini Nicolas
| 2003 | Feralpi Monteclarense ASD |
+ 22 |
89 |
Cetto Maurizio
| 2003 | Team Assali Stefen Omap |
+ 22 |
90 |
Del Bonifro Roberto
| 2003 | Giovani Giussanesi |
+ 22 |
91 |
Benedet Stefano
| 2003 | Gottardo Giochi Caneva |
+ 22 |
92 |
Varutti Livio
| 2004 | Danieli 1914 Cycling Team |
+ 22 |
93 |
Casasola Thomas
| 2003 | Danieli 1914 Cycling Team |
+ 22 |
94 |
Milan Matteo
| 2003 | Danieli 1914 Cycling Team |
+ 22 |
95 |
Orlando Matteo
| 2003 | Uc Pordenone |
+ 22 |
96 |
Kajamini Florian
| 2003 | Italia Nuova Borgo Panigale |
+ 22 |
97 |
Miccoli Francesco
| 2004 | Us Ausonia Csi Pescantina |
+ 27 |
98 |
Lava Matteo
| 2003 | Industrial Forniture Moro-Trecieffe |
+ 27 |
99 |
Ubaldini Matteo
| 2004 | S.c.d. Sidermec – F.lli Vitali |
+ 30 |
100 |
Buda Michele
| 2003 | Italia Nuova Borgo Panigale |
+ 30 |
101 |
Daniel Tommaso
| 2003 | Giovani Giussanesi |
+ 32 |
102 |
Saligari Giacomo
| 2003 | Energy Team A.s.d. |
+ 32 |
103 |
Basso Davide
| 2004 | Industrial Forniture Moro-Trecieffe |
+ 34 |
104 |
Vanni Michael
| 2003 | Aspiratori Otelli |
+ 34 |
105 |
Ghirardi Lorenzo
| 2003 | Aspiratori Otelli |
+ 34 |
106 |
Caruso Matteo
| 2003 | Giovani Giussanesi |
+ 34 |
107 |
Perin Fabrizio
| 2003 | Gottardo Giochi Caneva |
+ 34 |
108 |
Bessega Gabriele
| 2004 | Us Bustese Olonia Team Bike Tartaggia |
+ 34 |
109 |
Tornaboni Luca
| 2003 | Work Service Speedy Bike |
+ 48 |
DSQ |
Zordan Giovanni
| 2004 | U.c. Giorgione |
|
DNF |
Pin Michele
| 2004 | SC Fontanafredda |
|
DNF |
Spada Antonio
| 2003 | SC Fontanafredda |
|
DNF |
Scalco Matteo
| 2004 | Borgo Molino Rinascita Ormelle |
|
DNF |
Tegon Omar
| 2003 | C.s. Libertas Scorze |
|
DNF |
Marzano Gioele
| 2004 | Danieli 1914 Cycling Team |
|
DNF |
Perani Riccardo
| 2003 | Feralpi Monteclarense ASD |
|
DNF |
Tomasoni Riccardo
| 2003 | Feralpi Monteclarense ASD |
|
DNF |
Paset Antony
| 2003 | Gottardo Giochi Caneva |
|
DNF |
Franzin Alvise
| 2003 | Industrial Forniture Moro-Trecieffe |
|
DNF |
Bondi Damiano
| 2004 | Italia Nuova Borgo Panigale |
|
DNF |
Zanta Daniel
| 2004 | Work Service Speedy Bike |
|
DNF |
Parini Davide
| 2003 | Us Bustese Olonia Team Bike Tartaggia |
|
DNF |
Presenzini Giacomo
| 2003 | Uc Foligno |
|
DNF |
Borella Lorenzo
| 2003 | U.s. Biassono Asd |
|
DNF |
Chianello Tomas
| 2004 | U.s. Biassono Asd |
|
DNF |
Consagra Samuele
| 2004 | U.s. Biassono Asd |
|
DNF |
Bertotti Filippo
| 2003 | U.S. Montecorona |
|
DNF |
Chesini Riccardo
| 2003 | Us Ausonia Csi Pescantina |
|